Ballina Sport Agolli: Të përqendruar ndaj Lihtenshtejn

Agolli: Të përqendruar ndaj Lihtenshtejn

Vetëm pak minuta pasi Kombëtarja shqiptare është grumbulluar në Vaduz të Lihtenshtejnit, kapiteni Ansi Agolli foli për sfidën e 6 tetorit. Mbrojtësi i majtë paralajmëroi kuqezinjtë se nuk ka më skuadra të vogla dhe premtoi se, Shqipëria është maksimalisht e përqendruar në sfidën e radhës. Agolli vlerësoi edhe tifozët, për një tjetër ndeshje, ku pavarësisht se luhet në fushën kundërshtare, mbështetja dhe entuziazmi pritet të jetë i madh.

Exit mobile version