21.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024

Aktualitet

EDITORIAL

640 0 800 0 namir lapardhaja 875

Gjykata e Lartë e ka orientuar vendimin e Apelit, por PD...

Nga Namir Lapardhaja Sagës së stërzgjatur të historisë së logos dhe vulës së Partisë Demokratike të Shqipërisë duket se do t’i vijë fundi. Vendosja...
34,000FansLike

POLITIKE

OPINION

EKONOMI DHE SOCIALE

BOTA & RAJONI

Vendore/ degët e PD

Kulturë dhe Histori

Shëndeti

SPORT