10.5 C
Tirana
E shtunë, 2 Mars, 2024

Aktualitet

EDITORIAL

640 0 800 0 namir lapardhaja 875

Edhe Gjiknuri në “kthetrat” e SPAK, Rama korr frytet e para...

Nga Namir Lapardhaja Ata që e interpretuan vizitën e Sekretarit Amerikan të Shtetit si mbështetje ndaj qeverisë së Edi Ramës, e morën përgjigjen me paraqitjen...
34,000FansLike

POLITIKE

OPINION

EKONOMI

BOTA & RAJONI

SOCIALE

Kulturë dhe Histori

Shëndeti

SPORT